Ranking TOP5 najlepiej zarabiających aktorek Hollywood.

W show-biznesie obserwujemy sporą dysproporcję, jeżeli chodzi o zarobki aktorów i aktorek. To zdecydowanie mężczyźni sięgają większych dochodów, jednak kobiety całkiem nieźle poradziły sobie w 2019 roku. Dziesięć najlepiej zarabiających aktorek zbiło fortunę w wysokości ok 315 milionów dolarów! To niemalże 70 procent więcej niż w 2018r. Przyjrzyjmy się, która z gwiazd jest najbardziej opłacaną aktorką Hollywood.


Kto zgarnia największą kasę wśród gwiazd Hollywood?


Magazyn Forbes jak co roku podjął się stworzenia rankingu najlepiej zarabiających aktorów i aktorek. Jak wiadomo, show-biznes to nie tylko zarobki uzyskane z ról filmowych, ale także gaże z kampanii marketingowych, w których biorą udział. Każda z aktorek dorobiła się w ciągu roku ponad 20 milionów dolarów, gdzie w zestawieniu z zeszłego roku takim wynikiem mogły się pochwalić tylko dwie najlepiej opłacane aktorki. Poniżej przedstawiamy listę TOP 5 najlepiej zarabiających gwiazd w 2019r.


TOP 5 najlepiej zarabiających aktorek.


1 miejsce: Scarlett Johansson – 34-letnia aktorka po raz drugi stanęła na szczycie tego rankingu. Rok temu także zajęła pierwsze miejsce. Szacuje się, że w 2019 roku zbiła fortunę w wysokości 56 milionów dolarów! Udało się jej to głównie dzięki popularności filmu „Czarna Wdowa” i „Avangers. Koniec gry.”. Prawdopodobnie w przyszłym roku jej zyski znowu się zwiększą. Jest jedną z największych gwiazd Hollywood od wielu lat, zachwyca swoją urodą i talentem. Wystąpiła kilkukrotnie w filmach Woody’ego Allena oraz w produkcjach Marvella.


2 miejsce: Sofia Vergara – 44,1 milionów dolarów – z takimi zarobkami aktorka klasyfikuje się na drugim miejscu rankingu. To rola w serialu komediowym „Współczesna rodzina” zaprowadziła ją na szczyt popularności i pozwoliła na bycie jedną z najlepiej dochodowych gwiazd wśród kobiet. Zdecydowanie można o niej powiedzieć, że stała się „królową małego ekranu”. Znana i lubiana aktorka podbija serca fanów na stacji ABC. Ta kolumbijska piękność ma na swoim koncie doświadczenia w branży modelingu oraz sprawdza się jako prezenterka telewizyjna i producentka.


3 miejsce: Reese Witherspoon – kwota 35 milionów dolarów daje Reese trzecią pozycję w rankingu. Gwiazda serialu „Wielkie kłamstewka” to ceniona aktorka młodego pokolenia. Bardzo dobrze wszystkim znana z filmu „Legalna blondynka”, który stał się hitem, znacząco wzrosła jej popularność. Film okazał się takim sukcesem, że dwa lata później został nagrany jego sequel – „Legalna Blondynka 2”. Warto wspomnieć, że ta sympatyczna blondynka ma na swoim koncie Oscara za film pt. „Spacer po linie”. Nic więc dziwnego, że rola w serialu cieszącym się bardzo dużym zainteresowaniem widzów pozwoliła jej osiągnąć tak ogromne zyski.


4 miejsce: Nicole Kidman – zarobiła w 2019 roku 34 miliony dolarów. Tej aktorki chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Znana i ceniona na całym świecie występuje od wielu lat na ekranach największych produkcji filmowych. Kilkukrotnie nominowana do nagrody Złotych Globów oraz do Oscara. Jest koleżanką z planu Reese Witherspoon, gdzie grają razem w „Wielkich kłamstewkach”. W tym roku wystąpiła w kinowym hicie „Aquamanie”, który zarobił na świecie ponad miliard dolarów. Nie zapomnijmy także o jej fantastycznej roli w dramacie „Destroyer”, za który również dostała nominację do Złotego Globu.


5 miejsce: Jennifer Aniston – 51-letni aktorka z zarobkami w wysokości 28 milionów dolarów wskoczyła na piąte miejsce w rankingu najlepiej opłacanych aktorek Hollywood. Film Netfliksa „Zabójczy rejs” oraz serial „The Morning Show” to pozycje, które pozwoliły jej zbić milionową fortunę. Aktorka skradła serce widzów na całym świecie z takich ról jak: „Żona na niby”, „Miłość w Seattle”, a przede wszystkim z kultowego serialu „Przyjaciele”, który zagwarantował jej sympatię fanów i ogromną popularność. Gwiazda zachwyca nie tylko umiejętnościami aktorskimi, ale także powala nietuzinkową urodą. Od wielu lat uznawana za jedną z najpiękniejszych artystek.

Jak widać, pieniądze, które wzbogacają konto znanych celebrytek to ogromne sumy. Jednak można zauważyć wyraźną różnicę w zarobkach aktorów i aktorek. Dla przykładu najlepiej zarabiający aktor dorobił się prawie 90 milionów dolarów! Dopiero siódma pozycja w rankingu największych zysków z branży aktorskiej wśród mężczyzn jest porównywalna z wynagrodzeniem Scarlett Johansson. Przed nami wiele fantastycznych filmów, które prawdopodobnie okażą się niemałym sukcesem, zatem na pewno rekordy uzyskanych fortun z 2019 roku zostaną pobite!

Sprawdź: https://chcezostac.pl/aktorem/

Udostępnij post

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Przeczytaj również

Zrozumienie kota

Nie popełniaj tych błędów

Sprawdź 6 niezwykle częstych błędów popełnianych w opiece nad kotem, które wymienia Małgorzata Biegańska – Hendryk: #BŁĄD 1Zbyt wczesne oddzielenie od grupy rodzinnej To niestety