„O nas”

„Chcę Zostać” to innowacyjna platforma oferująca szkolenia on-line prowadzone przez cenionych ekspertów i inspirujących mentorów z różnych dziedzin, w których dzielą się oni swoimi doświadczeniami i wiedzą. To jedyne takie miejsce w sieci, w którym każdy ma możliwość uczenia się od najlepszych w swoim fachu.


Naszym celem jest dostarczanie internautom merytorycznych treści najwyższej jakości podanych w nowoczesnej i przystępnej formie. Stawiamy na efektywną edukację dostosowaną do potrzeb i możliwości XXI wieku. Właśnie dlatego każde szkolenie to kilka godzin materiałów wideo premium podzielonych na moduły oraz lekcje. Każdy możesz je oglądać, gdzie chce i kiedy chce. Może wracać do nich tyle razy, ile tylko zapragnie. To wszystko sprawia, że uczenie i rozwijanie się jeszcze nigdy nie było tak łatwe i przyjemne.


Zależy nam na tym, by szkolenia dostępne na platformie „Chcę Zostać” wspierały naszych użytkowników w wyborze i rozwoju drogi zawodowej, a także, by pozwalały im na zdobycie wiedzy, kompetencji oraz umiejętności przydatnych w codziennym życiu. Wierzymy, że wirtualne lekcje prowadzone przez zaproszone przez nas do współpracy autorytety w swoich dziedzinach poszerzą horyzonty naszych użytkowników, zainspirują do działania i w konsekwencji – zmienią ich życie.


Jak dotąd, udało nam się zrealizować kilkanaście cieszących się popularnością szkoleń on- line prowadzonych m.in. przez Elżbietę Zapendowską, Michała Czerneckiego, Igora Herbuta, Tomasza Frankowskiego, O.S.T.R.-a, Jakuba B. Bączka, Michała Dąbrowskiego czy Aleksandrę Beltę – Iwacz. Nieustannie się rozwijamy i, odpowiadając na potrzeby rynku i internautów, na bieżąco poszerzamy naszą ofertę.


Pomysłodawcą i właścicielem platformy „Chcę Zostać” jest Patryk Czerniejewski – aktor młodego pokolenia, który od kilku lat z powodzeniem łączy świat artystyczny z biznesowym. Jak dotąd, założył kilka odnoszących sukcesy startupów związanych z rynkiem edukacji i nowych technologii. Rozwija się również na YouTubie, tworząc autorskie formaty wideo. Ma na koncie role w takich filmach i serialach, jak „Kurier”, „Bad Boy”, „Diagnoza” czy „Lekarze”. Występował na deskach stołecznych teatrów. Z powodzeniem spełnia się w dubbingu. Do uruchomienia platformy „Chcę Zostać” zainspirowało go aktorskie szkolenie on-line z Kevinem Spaceyem, w którym wziął udział. Zamarzył sobie wówczas, by stworzyć podobny kurs, ale dotyczący piłki nożnej, którą od lat trenuje. Miał pomysł, ale nie miał pieniędzy na jego realizację. Zgłosił się więc do wszystkich możliwych teleturniejów. Ostatecznie trafił do „Koła fortuny” i wygrał 17 tysięcy złotych, które zainwestował w prace nad platformą „Chcę Zostać”. Udowodnił sobie i innym, że nie ma rzeczy niemożliwych. Wierzy, że dzięki szkoleniom on-line dostępnym na „Chcę Zostać” zrewolucjonizuje podejście do edukacji w naszym kraju i zainspiruje internautów do poszukiwania i rozwijania swoich pasji.